[News] 130426 V Tokiu se objevila ‘Rooftop Prince’ kavárna!


V tokijské čtvrti Šibuja se objevila kavárna pojmenovaná podle drama Parka YoochunaRooftop Prince“.

Podle japonské Hallyu stránky ‚Mpost‘, bude „Mandoka‘, která se nachází v srdci Tokia – v Šibuji, dva týdny (od 26. dubna do 9. května) pořádat ‚Rooftop Prince‘ akci.“ Kavárna pořádá tuhle událost k příležitosti vydání DVD verze seriálu. Má podporovat jak vydání první edice 5. dubna, tak druhé edice 10. května.

55041743

V průběhu události bude rozdávat podepsané dárky jako ceny a ukazovat různé videa spojená s drama. Dokonce ‚Omurice‘, která v ‚Rooftop Prince‘ uchvátila Parka Yoochuna a jeho trio, bude pro fanoušky dostupné v limitovaném čase jako speciální jídlo.

‚Mandoka‘ pořádala již několik kolaboračních událostí, pro Girls‘ Generation, 2PM a Aziatix. Přestože spousta Hallyu seriálů je v Japonsku extrémně populární, tohle je poprvé, co kavárna použila po nějakém jméno.
‚Rooftop Prince‘ je příběh prince dynastie Čoson, Lee Gaka (Park Yoochun), který ztratí jeho lásku (Jung Yumi) a cestuje 300 let do budoucnosti, kde se zamiluje do Park Ha (Han Ji Min) v 21. století. ‚Rooftop Prince‘ bylo dokonce Japonci zvoleno za ‚Nejvíce očekávané drama roku 2012“ ještě předtím, než bylo vysíláno v Koreji.
Zdroj: [enews24]
Sdílelo: DBSKnights

CZ trans: @KawauchiHiroko

Advertisements