[News] 130427 Tohoshinki už toto leto v Nissan Stadium!


Tohoshinki včera, 27. apríla, úspešne odštartovali svoje dlho očakávané five dome turné, “Tohoshinki Live Tour 2013 – TIME –“.

Dnešný koncert sa odohrával v Saitama Super aréne, a to presne v deň ich 8. výročia japonského debutu. Predviedli piesne z ich najnovšieho albumu TIME, rovnako ako aj staršie hity.

Počas tohto trojhodinového koncertu prekvapili fanúšikov potešujúcimi novinkami. Oznámili, že Five Dome Tour ukončia dvoma koncertmi v Nissan Stadium. Nové dátumy – 17. a 18. august 2013 – boli iba dnes pridané aj na oficiálnu stránku Tohoshinki.”

Tohoshinki sa tak stanú nielen prvými kórejskými spevákmi, ktorí tam budú vystupovať, ale aj prvými zahraničnými.

Jediní umelci, ktorí si zakúsili priestory tohto štadiónu od jeho otvorenia v roku 1998, sú B´z, Yazawa Eikichi, SMAP, Southern All Stars, Mr. Children, Yuzu, GLAY, The Rock Odyssey, EXILE, X JapanL´arc en Ciel. Tento rok boli ohlásené aj koncerty dievčenských skupín AKB48 (v júni) a Momoiro Clover Z (v auguste), a tak sa Tohoshinki stanú celkovo 13. umelcami, ktorí budú môcť stáť na pódiu v Nissan Stadium.

800px-NISSANSTADIUM20080608

Nissan Stadium je tiež známy aj ako International Stadium Yokohama, kde sa konajú rôzne športové udalosti, väčšinou futbalové zápasy, a obsahuje 72 327 miest na sedenie. Jedná sa tak o štadión s najväčšou kapacitou v Japonsku.

Gratulujeme Tohoshinki a želáme im aj naďalej úspešné koncerty!

Pre DBSKCZ napísala: @voldeminnie29
Zdroj: wikipedia.org; twitter, nihonbeat.com; tokyohive.com

Advertisements