[Trans] 120613 TOHOSHINKI FRAU MAGAZINE


V júlovom vydaní japonského magazínu FRaU sa čitatelia môžu dočítať o svadobných plánoch Tohoshinki (TVXQ) a či spĺňajú predstavy ich ideálnej ženy.

slider_3e58bc7f9df0315375deb26e8994e60b

“Tohoshinki majú veľa letných piesní, ale myslím, že OCEAN je z tých, ktoré toto leto spravia živšie a zábavnejšie. Pieseň je moderná a jej beat sa hodí k nášmu veku.”
-Yunho

005-1_copy

 
“Ak naše predošlé letné piesne boli ako letný vánok, táto je skôr ako “poďme sa v toto horúce leto zabaviť!“ Rozdiel od predchádzajúcich vytvára práve obraz “nočnej párty na pláži“.”
-Changmin

2007b87dddba972c9aed37946bb132cb

 

Yunho a Changmin rozprávali o ich novom single Ocean”, tanečnej piesni s úderným tempom. Sprievodnou piesňou je “Wedding Dress“. Stala sa takisto tematickým songom pre nový japonský seriál “The Best Proposal“ (BEE TV), čo je perfektné pre tohtomesačné vydanie FRaU.

Japonský album TIME, ktorý vyšiel túto jar, sa umiestnil na vrcholoch rebríčkov a momentálne sa Tohoshinki nachádzajú uprostred 5 Dome turné, čo bolo ich snom od debutu. Jednotlivo hrali vo filmoch a seriáloch a získali veľa chvály za herecké výkony.

Je “svadba“ vôbec reálna pre týchto dvoch rozvíjajúcich sa mužov?

Keď im prezradíme, “Existuje veľa žien, ktoré by si vás rady vzali,“ Yunho srdečne odpovie:“Mali by sme?“, zatiaľ čo Changmin skromne povie: “Preceňujete nás“, a hanblivo sa usmeje. Z ich reakcií môžete vidieť rozdielne povahy.

895b5a93ce268dbcbfd39be628d92d21

 
Yunho: Priatelia v mojom veku sa začínajú ženiť. Podľa môjho názoru svadba je niečo hodné “oslavy“, takže myslím, že môžete cítiť aj bezpečie. No je treba i zodpovednosť. Myslím, že by ste sa mali sobášiť vtedy, ak ste si istý, že môžete ochrániť toho druhého.

001-2_copy

 

Changmin: Sú veci, ktoré pred svadbou musím urobiť… aj keď to nie je nič špecifické, chcem si viac užiť moju prácu a život. Myslím, že svadba je niečo, o čom všetci premýšľajú ako “možno jedného dňa“. Ja som na tom rovnako, ale snáď ešte trochu neskôr.

19b4d0c5fdf51eab52182de3079ebec5

 

Yunho, 27 rokov, a Changmin, 25 rokov. Ich súčasné myšlienky. Obaja vidia svadbu ako pozitívnu vec.

Yunho: Mám pocit, že svadba ťa urobí rozjasnenejším. Ako umelci máme veľa aktivít v zahraničí, tak myslím, že by bolo pre nás ľahšie ísť na rande, ak by sme boli ženatí. Rád by som aj veľa cestoval. Prechádzať sa v parku popri jazere. Ako Tohoshinki nám veľmi záleží na našich priateľoch a štábe, ale raz, keď sa oženíš, musíš najmä chrániť svoju ženu.

Changmin potichu vedľa Yunha prikyvuje.

Takže aký typ žien sa podľa vás hodí pre toho druhého?

Changmin: Nemyslím, že záleží na tom, či pracuje alebo nie, ale myslím, že by bol dobrý niekto, kto dokáže Yunha upokojiť a je stabilný.

Yunho: To znie dobre! Veľkým množstvom komunikácie sa zbavujem stresu. Som šťastný, keď sa so mnou ženy veselo rozprávajú. Cítim sa šťastný už len počúvaním. Myslím, že niekto radostný by pasoval aj Changminovi. Changmin je vyrovnaný, takže by to mal byť niekto veselý a kto sa dokáže dostať za ten jeho pokoj. Myslím, že je dôležité mať rovnaký zoznam hodnôt, aj keď sú osobnosti rozdielne.

9bd6238705342f49009e4eae56b5b86e

 

Môžete nám povedať viac o vašich ideálnych ženách?

Yunho: V poslednej dobe sme zostarli (smiech), takže je zopár vecí, ktoré sa zmenili, aj keď základ ostáva ten istý. Mám rád typ, s ktorým sa cítim pohodlne už len tým, že je po mojom boku. Ďalšia vec, na ktorej trvám, je niekto, kto dokáže zdieľať šťastie i smútok s ostatnými.

Changmin: Pre mňa je to žena, ktorá vie, ako uľaviť vlastnému stresu. Ak sa zoberieme, istotne nastane chvíľa, kde na niečo narazíme – aj keď sa to stane, chcem byť s niekým, s kým si môžem vytvoriť aj priateľský vzťah. S niekým, kto sa teší z toho, že sme spolu. Prežívať to spoločne a súcitiť, aj keď máme na ceste prekážky.

Či už je to pohodlie, empatia, zoznam hodnôt…zdá sa, že základ oboch spočíva v citovom prepojení.

58c6fe52c0fb73a5623162d263a60645

 

Akú svadbu alebo spôsob požiadania o ruku majú v predstavách?

Changmin: Máme aktivity po celom svete, takže nie vždy môžeme byť s našimi manželkami. Preto nechcem, aby bola zodpovedná za tento krok. Niečo, nad čím som už chvíľu premýšľal, je poprosiť ju, aby vyšla po koncerte na pódium a zaspievať pieseň iba pre ňu – to je moje požiadanie o ruku.

e78fa6f65b669ba5420ba82d8c96a827

 

Yunho: Chcem mať dve svadby. Prvá – iba my dvaja – možno v kostole alebo na nejakom ostrove obklopení prírodou. A ďalší týždeň so všetkými. Chcem si najprv vytvoriť príbeh iba medzi nami dvoma a potom zdieľať šťastie s ľuďmi okolo nás.

004-1_copy

 

Ich oči prekrásne žiaria, keď rozprávajú o svojich budúcich partnerkách. S ich výraznosťou a inšpiráciou nám ako umelci darovali nádherné slová:

Changmin: Myslím, že sme schopní sa po svadbe stať niečím, čím teraz nie sme. Vytvoríme rodinu a cítime zodpovednosť. Manželstvo je ako nový začiatok, zažiť niečo nepoznané – myslím, že by sa dalo povedať “znovuzrodenie“.

Yunho: Povedal si to pekne~ Pre mňa je manželstvo ako “dúha“. Ľudia vidia v rovnakom čase veľa farieb, ale napríklad ja som ten, ktorý si vyberie “mám rád červenú“. Myslím, že manželstvo je miesto, kde vidíte množstvo farieb, o ktorých ani neviete. Možno sa farba môže zmeniť, závisiac od toho, s akou ste ženou. Takže ak sa tie farby zmiešajú, myslím, že by bolo skvelé, ak by sa z toho vytvorila “dúha“.

0f00a45e3d38f57e0517d0f9cc3f021e

 

 

Zdroj: tvfxqfever.com

Kredity: yhcm0218
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

Advertisements