[Trans] 130613 JYJ Kim Jaejoong dorazí do Japonska so svojím fameetingom v Yokohame s kapacitou 40 000 miest


Tri dni, počnúc 24. júnom, bude trvať veľkolepé finále jeho turné po Ázii. Dnes, 13. júna, odhalil prostredníctvom oficiálneho japonského Line účtu časť zo zoznamu piesní pre šou.

slider_808e339a55cb5796671b49a16763481b

Tento zoznam zahŕňa One Kiss” a Mine” z Kim Jaejoongovho prvého sólo albumu, ako aj populárne japonské skladby ako “Precious” od Ito Yuna“Gekkou” od Onitsuka Chihiro či“Mikazuki” od Ayaka.

Predstaviteľ C-JeS Entertainment eNews prezradil: „Kim Jaejoong vynaložil veľa snahy do prípravy šou, pretože to bude prvý raz za dlhý čas, čo sa stretne so svojími japonskými fanúšikmi. Prvá časť bude prebiehať formou fanmeetingu, zatiaľ čo počas mini koncertu v druhej časti zaspieva aj populárne japonské piesne. Dnes bol zverejnený úryvok zo zoznamu piesní.“

Neskôr dodal: „”Precious” je balada hovoriaca o milovaní niekoho, kto vás priťahuje, zatiaľ čo “Mikazuki” je populárna medzi japonskými ženami v ich dvadsiatych rokoch. “Gekkou” bola obľúbená vďaka objaveniu sa v seriáli Trick z roku 2010, udržiac sa na vrchole rebríčkov 10 týždňov za sebou. Je to majstrovské dielo s vysnívanou kvalitou. Kim Jaejoong si sám zvolil tieto tri skladby, rovnako aj ďalšie štyri.“

Presný počet miest pre všetky tri dni fanmeetingu/koncertu  vyjde na 39 000. Je to štyrikrát viac než je povolená kapacita ľudí, smerujúc k vypredaniu v jedinom okamihu.
 

Zdroj: enewsworld
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

Advertisements