[News] 130620 – Kim Junsu zveřejnil mužnou teaser fotku comback alba


Kim Junsu (XIA), člen skupiny JYJ, potvrdil vydání svého 2. alba vydáním teaser obrázku (pozn. red. upoutávky ve formě obrázku). Jeho comback album vyjde v létě 15. července.

2013062101001693600131561

Mluvčí Xiahovy agentury C-Jes Entertainment sdělil: “2. album Kima Junsu bude vydáno 15. července. Nedávno dokončil natáčení svého klipu v USA a my se rozhodli zveřejnit jeho fotografii, která ukazuje jeho jinou novou image od debutu. Junsu na ní má vlasy střižené do dvou vrstev.”

Na zveřejněné fotografii Kim Junsu ukazuje své mužné charisma s úžasným účesem ve dvou vrstvách a jeho styl doplňuje barevné funky sako.

Nejmenovaný zdroj nám sdělil: “Zatímco jeho loňské album ukázalo zájem o dvojí osobnost, nedávný koncept má mužné charisma. Doplnili jsme urban funky vzled kombinací klasického saka s výrazným vzorem a šortek, které jsou posledním módním trendem.”

Zdroj dále navázal: “Klip, který nedávno natočil v Americe, má být odlišný a mají v něm společně existovat jak fantasy tak i vintage styl. (pozn. red. Vintage styl neboli retro styl se odkazuje na oblečení, které imituje styl předešlé doby. Více si můžete v angličtině přečíst například zde: Vintage Clothing)

Kim Junsu se nyní soustředí na dokončení alba a začne s jeho propagací na začátku července.

Source: JYJ3
CZ Trans: @Naiseen

Advertisements