[Trans] 130621 Jaejoong: „Som typ, čo sa zamiluje na prvý pohľad.“


Jaejoong, ktorý sa momentálne nachádza v Japonsku, sa ako prekvapenie objavil 21. júna na nahrávaní celonárodného programu rádia Tokyo FM, “Yon Pachi 48 hours~weekend mister~“, aby propagoval svoje Asia Grand Tour Finale v Yokohama Arena! Rozprával o ázijskom turné a o svojom milostnom živote.

slider_702157765671c342f4aedff1dcd81e83

Jaejoong rozpráva veľmi plynulo japonsky, v štúdiu sa objavil bez prekladateľa. Všetkých pozdravil dokonalou japončinou, “Ahojte! Už to je dlho! Tu je Jaejoong!“.
Viac priateľov má v Japonsku, než v Kórei, preto niekedy zvykne jedávať osamote. Moderátor Susuki Osamu sa spýtal: „Čo by si spravil, keby ťa niekto, koho nemáš rád, pozval na drink?“Jaejoong odpovedal: „Pôjdem. Človek zvyčajne pozve priateľov, keď pije sám. Môže sa cítiť osamelý, ak odmietnem.“

Rozprávalo sa aj o sexy texte piesne Kiss B, ktorú Jaejoong napísal. „Pripomenul som si svoju minulú lásku,“ priznal sa. „Nemám žiadny konkrétny typ ženy, ktorá sa mi páči. Prvý dojem rozhoduje o tom, či sa mi zapáči. Ako napríklad ten moment, keď ju prvý raz vidíte, ten pocit “Wow, nemám slov“, a potom stále každý deň premýšľam nad tvárou tej osoby.“ Odhalil svoj silný zážitok lásky na prvý pohľad.

K jeho Asia Tour Grand Finale v Yokohama Arena, 24., 25., a 26. júna, sa vyjadril: „Vystúpenie je odlišné v porovnaní so zvyškom koncertov. Prosím, očakávajte japonské piesne!“
Susuki Osamu povedal “Vždy vynaložíš do toho toľko úsilia. Rozhodnime hneď tu, čo povieš počas MC časti koncertu“. Nakoniec však Jaejoonga presvedčil, aj keď je hanblivý, povedať na každom koncerte svojim fanúšikom ´Milujem vás´.

ZDROJ: jyj3.net