[AdminPost] W-Projekt – DB5K Fanmeeting – 29.6.2013


—– English Text Below —–

Pokud jste sledovali události na našem DBSKCzech Facebooku, které jsme si pro Vás připravili, určitě jste si všimli dalšího srazu v rámci W projektu, který se konal 29.6.2013 v Brně. Pokusím se Vám celou událost přiblížit, co nejobjektivněji.

380370_10150669078207036_810456214_n

Jak jsme již předem upozorňovali na našem Facebooku, Missha obchod slavnostně otevřel 24.6.2013 v pasáži Rozkvět v Brně. Bylo mi jasné, že musíme Misshu v České republice také uvítat, a proto jsem vytvořila sraz, který měl v plánu navštívit i Missha obchod.

20130629_102804

Sraz začal jakmile jsme se všichni našli, tzn. chvilku po desáté 29.6.2013, na brněnském vlakovém hlavním nádraží. Plní energie jsme se společně odebrali směrem k obchodu s Missha kosmetikou. Cestou se nám povedlo ulovit roztomilého medvídka, který nám nabídl bonbóny. Ano, zní to dětinsky, ale s odmítnutím jsme jej zároveň požádali o společnou fotografii. Co na něj říkáte? Není roztomilý?

20130629_103631

Pak už následovala samotná návštěva Missha Obchodu. Po vstupu do pasáže bylo jednoduché obchod najít (pozn. Projděte chodbou a zahněte vlevo. Missha obchod je po pravé straně). Obchůdek vypadá velmi elegantně a usměvavá prodavačka Vám vždy velmi ráda poradí.

Monika Brno 006

Naše skupinka se po představení slečně prodavačce okamžitě začala zajímat o kosmetiku, kterou Missha v obchodě nabízí. Naše zraky však celou dobu mrkaly hlavně na jeden z plakátů, na kterém byli členové DBSK Changmin a Yunho. Nebylo těžké je najít, ale zároveň bylo těžké jim odolat!

20130629_113417

Kosmetika Missha nám učarovala svojí vůní, ale také zaručenou kvalitou, kterou nejedna z nás již dávno používá. Každý jsme si odnesli svoji taštičku plnou Missha výrobků. Zároveň jsme měli také štěstí, jelikož v sobotu platila zajímavá akce, při které dostal zákazník za každých 100 kč medovou pleťovou masku.

Rozloučili jsme se s milou slečnou prodavačkou a vydali se chvíli po 12:00 do nedaleké čajovny, kde jsme pokračovali ve srazu. Obsluha čajovny nám také velmi ochotně pustila alespoň jednu Jaejoongovu píseň z jeho rockového sólo alba. My se začali kochat Missha kosmetikou, kterou jsme si koupili a také DB5K věcičkami z “tajemné” tašky. U čaje a malého občerstvení čas utíkal velmi rychle.

Monika Brno 022

Chvíli po čtvrté hodině odpolední byl čas se odebrat směrem k domovům. Byla to ta nejsmutnější část dne! Chtěla bych poděkovat všem, kdo na sraz přišli. Budu se těšit na další setkání!

Napsala: @Naiseen

English:

If you have been watching our events on our DBSKCzech Facebook, which we have prepared for you, you would not miss our next fanmeeting in the W project series, which took place on 29th June 2013 in Brno (Czech). I will try to tell you a bit more about the event and I will try to be as objective as possible.
As we have announced before on our Facebook, Missha shop celebrated its openning on 24th June 2013 in passage “Rozkvět” in Brno (Czech). I was sure that we have to welcome Missha in Czech republic and therefore I have created a special fanmeeting which also included a visit of Missha shop.

Fanmeeting started once we found each other (a bit after 10 a.m.) on Brno main train station. We went together full of enerty to the shop with Missha cosmetics. We also met a cute bear in the middle of our walk to the shop. The bear offered us some candies, however we declined and asked for a photo instead. What do you think? Isn’t he cute?

We finally came to the Missha shop. It was easy to find the shop after entering to the passage (note: Go through the corridor and turn to the left. Missha shop is on the right side). Shop is very elegant and smiling saleswoman will always gladly help you.

Our group had a lot of interest in the cosmetics from the beginning, however, our eyes were watching one poster all the time. Yes, I’m talking about a poster of Changmin and Yunho! It was not hard to find it, but hard to resist it!

Missha cosmetics bewitched us with its wonderful smell and guaranteed quality which is known among us, because we already use it. Each of us had own small Missha bag full of their products. We were also lucky because they had a special sale where we received a honey sheet mask for each 100 CZK spent.

We said our goodbyes with the saleswoman and we went to a close tea-house couple minutes after noon. We continued with our fan-meeting there with small snack and tea. The tea-house keepers were so kind and played Jaejoong’s rock songs for us. We started to check our Missha cosmetics and also DB5K things from “secret” bag. The time passed by so quickly for us.

We went home a bit after 4 p.m. It was one of the saddest moments of the day! I would like to thank to all who attended the fan-meeting. I’m looking forward to see you again on next fan-meeting!

Written by: @Naiseen

Advertisements