[Trans] 130702 U-Know Yunho vybraný ako ambasádor ´The Gwangju Design Biennale´


Hallyu star z Gwangju, U-Know Yunho (27), bol zvolený za čestného veľvyslanca “The 2013 Gwangju Design Biennale”.

y

 

Nadácia pre Gwangju bienále (udalosť konaná raz za dva roky, pozn.red.) oznámila, že vybralaU-Know Yunha (Jung Yunho) z populárnej Hallyu skupiny TVXQ, ako čestného ambasádora pre “The 2013 Gwangju Design Biennale”.

Dôvodom ich voľby bol U-Know Yunhov imidž v centre Hallyu pop kultúry, ktorý sa dobre hodí k obrazu Gwangju Design Biennale.

Vďaka speváčke BoA, spievajúcej logo pieseň a U-Know Yunhovi, predstavujúcemu čestného ambasádora, sa tohtoročné Gwangju Design Biennale zdá prístupnejšie pre návštevníkov.

Tento rok bude bienále galéria uvádzať špeciálny kútik “Moje obľúbené Gwangju”, o ktorého dizajn sa postará samotný U-know Yunho prostredníctvom jeho spomienok na rodné mesto, Gwangju. Účasť U-know Yunha je určená pre prácu s témou bienále – “Každý sa môže stať dizajnérom”, a bola vytvorená na podnietenie komunikácie medzi dizajnérmi a masami.

Zatiaľ čo hlavnou témou “The 2013 Gwangju Design Biennale” je “Whatchamacallit, Thingamajig” (referuje na niečo neurčené, čoho meno je zabudnuté alebo neznáme,pozn.red.) a bude sa konať 59 dní, od 6. septembra do 3. novembra v galérii Gwangju Bienale.

 

Zdroj: dongbangdata.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

Advertisements