[Trans] 130703 Moc Kima Junsua: Stačilo pět minut k vyprodání všech jeho muzikálových show


Kim Junsu opět jednou dokázal svou moc co se týče prodeje lístků.

Během druhého kola rezervací pro muzikál ‚Elisabeth‘, které se uskutečnilo 3. července, stačilo jen 5 minut k vyprodání všech Junsuových show.

120215_junsu_elisabeth_5

C-JeS Entertainment ve stejný den odhalila, že: „Během rezervace lístků, která se dnes konala, všechny show Kima Junsua byly vyprodané do 5 minut. Většina lístků byla pryč již při předprodeji, který začal ve 14 hodin, a když o hodinu později začal běžný prodej, servery zkolabovaly a dokázaly, jak vlivný Kim Junsu je jako muzikálový herec.“

 

Minulý rok byl Kim Junsu velice chválen za vytvoření nejbližšího ztvárnění postavy Smrti, jaké měl původní spisovatel na mysli. Po obdržení pozitivních recenzí jak od kritiků, tak od diváků, vyhrál na ‚18th Korea Musical Awards‘ cenu za nejlepšího muzikálové herce v kategorii muži. Prvního července odhalil své teaser foto, které ho zobrazuje s tmavými vlasy a mystickým pohledem.

Eli

Kim Junsu prohlásil: „Tenhle rok jsem se rozhodl objevit v ‚Elisabeth‘, protože jsem chtěl divákům předvést nově interpretovaný a vyvinutý charakter Smrti.“

Muzikál ‚Elisabeth‘ je unikátní pojetí krásné habsburské císařovny Elisabeth. Do dramatické interpretace královského života byla přidána postava Smrti, společně s jedinečnou linií, ve které se Smrt zamiluje do císařovny. S hudbou složenou skladatelem Sylvesterem Levayem, který napsal hudbu také pro ‚Mozart!‘ a ‚Rebecca‘, byl tento muzikál v Evropě milován již přes 20 let.

Muzikál ‚Elisabeth‘ rozevře své opony 26. července v operní hale v Seoul Arts Center.

Zdroj: dongbangdata
CZ trans: @HirokoKawauchi

Advertisements