[News] 130711 – Kim Junsu spolupracuje s Quincy Brownom


Dňa 11. júla zástupca Junsuovej agentúry C-JeS Entertainment informoval cez portál enews: „Junsu bude spievať so synom P. Diddyho, Quincy Brownom, talentovaným americkým rapperom.“

slider_a5e71b3026754c89b4f02f192f260ae6

Kim Junsu a Quincy Brown
Zdroj FOTO: jyj3.net

Zástupca agentúry ďalej dodal: „Quincy Brown sa podieľal na tvorbe druhého sólového štúdiového albumu Junsua, s názvom Incredible. Poslucháči budú počuť Quincyho ​​anglický rap v skladbe s rovnakým názvom, ako nesie samotný album. Vďaka spolupráci týchto dvoch mladých umelcov plných energie, je skladba takmer dokonalým dielom.“ Ako sa títo speváci stretli? Zástupca agentúry odpovedal: „Junsu a Quincy sa stretli ´na pľaci´ počas natáčania hudobného videa v Los Angeles a nadšene sa rozprávali o hudbe.“

Quiny Brown je 22-ročný nevlastný syn svetoznámeho rappera, producenta a herca P. Diddiho (Puff Daddy, vlastným menom Sean Combs). Je spevákom, modelom a hercom, ktorý na konci minulého roku vydal vlastný album s názvom Bad Dude.

Skladbu Incredible pre Junsua napísal americký skladateľ a producent Bruce ´Automatic´ Vanderveer a hudobné video pre Incredible sa pripravuje v spolupráci s producentmi, ktorí sa podieľali aj na videu pre skladbu Tarantallegra. Nie je to prvýkrát, čo XIA Junsu spolupracuje s americkými producentmi a rappermi. Viac o tejto spolupráci sa môžete dočítať napríklad v tomto článku.

Teaser pre tento príjemný letný hit bol vydaný 7. júla:

Druhý sólový album Kima Junsua vyjde už 15. júla a v ten istý deň sa bude konať jeho živé vystúpenie s pesničkami z tohto albumu. Ako sa vyjadril predstaviteľ agentúry C-JeS: Bude to prvé živé vystúpenie Kima Junsua, priamo v deň vydania jeho nového albumu a Junsu bude môcť divákom sám predstaviť skladby a porozprávať o tom, čo prežil počas natáčania hudobného videa.“ Táto show bude naživo vysielaná na stanici Melon TV.

Po vydaní albumu čaká Junsua ázijské turné, ktoré začne koncertom v Thajsku 20. júla.

ZDROJ:  jyj3.net
SK Trans: Kate

Advertisements