[Trans] 130721 “Junsu! Junsu!“ Výkřiky tří tisíců lidí se rozezněly po celé koncertní aréně v Bangkoku


Kim Junsu z JYJ započal jeho ‚Incredible‘ Asia Tour v thajském Bangkoku s obrovským úspěchem.

0720_15

“Junsu! Junsu! Junsu!” 

Dvacátého července se 3 000 fanoušků shromáždilo v Siam Paragon v Bangkoku, a křičely tyhle dvě slabiky nejhlasitěji, jak mohli.

Poté, co světla potemněla a začala hrát instrumentální část skladby z jeho posledního alba ‚Tarantallegra‘, výkřiky jen nabraly na intenzitě, přičemž se rychle změnily na ‚Hey! Hey!‘, aby pasovaly k písničce.

Přestože byla skladba v korejštině, v jazyku, který jim je celkem cizí, fanoušci i nadále pokračovali s povzbuzováním k přivítání hvězdy večera v jejich zemi.

Takto vypadala úvodní scéna Junsuova prvního koncertu z jeho druhého asijského turné ‚Incredible‘.

0720_1

Fanoušci naplnili místo konání a drželi cedulky s nápisy ‚XIA Daebak (velký hit)‘, které jim byly poskytnuty lokálními fanstránkami jako například ‚JYJ Box‘ či ‚Coconut Xia‘. Moře červené se zvedalo a klesalo podle pohybů lightsticků v barvě JYJ, červené.

Nad vším vyčníval fakt, že hala byla naplněná teenagery, rodiči ve středním věku s jejich dětmi, a Korejci žijícími v Thajsku.

Tento koncert byla první událost od ‚Incredible‘ showcase 15. července.

0720_12

Po přivítání svých thajských fanoušků slovy ‚Sawadikap (Dobrý den)‘, Kim Junsu řekl: „Rozhodl jsem se odstartovat své turné s písněmi z mého prvního a druhého alba. Thajsko má více nadšení, než jakékoliv jiné místo, co znám. Dnes do toho dám vše.“

Po videu, které ho ukázalo, jak někomu nesměle přiznává své city, se vrátil na pódium v růžovém obleku, aby předvedl ‚I’m Confessing To You Right Now, Okay?‘, ‚Chocolate Girl‘, která zní stejně sladce, jako se jmenuje, a ‚No Reason‘, která obsahovala erotické vystoupení s tanečnicemi na gauči.

2013072113055312390[1]

Ačkoliv nebyly použity žádné speciální efekty, Kim Junsu naplnil pódium s baladami ‚Don’t Go‘ a ‚11am‘, které ukázaly jeho úžasné hlasové nadání.

Fanoušci si nenechali ujít jediný moment, ať už Junsu pil vodu, nebo mu na krku vystupovaly žíly při zpívání oduševnělé písně ‚Rainy Eyes‘, či ze sebe stíral ručníkem pot.

Měli také možnost slyšet známé písně z dramat jako ‚Love is like a Snowflake‘ z ‚Nice Guy‘ ‚Foolish Heart‘ z ‚Chunmyung‘.

0720_2

Na žádost fanoušků Junsu předvedl i ‚Gwiyomi‘, začínajíc s ‚1 plus 1 je Gwiyomi‘, a také zazpíval ‚Minna Sorano Shita‘ od Ayako a OST k ‚Nice Guy‘ bez instrumentálního doprovodu, což se u publika setkalo s bouřlivým potleskem.

Krátká videa připravená pro pauzy mezi vystoupeními byla další věc k spatření. Cesta, kterou ‚Zpěvák Kim Junsu‘ ušel, zobrazovala skrze fotografie jeho dětství a trainee dny. Dokonce byly zahrnuty thajské titulky, aby fanoušci mohli rozumět. Když se na obrazovce objevila líbací scéně, celým davem se naráz ozývalo hlasité ‚NEEEE~!‘.

0720_18

Během hlavní písně ze zpěvákova druhého album a zároveň poslední písně večera, ‚Incredible‘, byla atmosféra koncertu na samém vrcholu.

Junsu vyběhl na čelo pódia ve tvaru I s oběma rukama ve vzduchu, aby se k němu fanoušci přidali. Všichni se zvedli a začali tancovat se svými lightsticky do rytmu písně. Někteří dokonce opustili své místo a běželi k ohrazení před pódiem, aby lépe viděli.

Pan Apapat (48), který navštívil koncert s jeho dcerou Tataraphun (20), řekl: „Oba mám opravdu rádi Junsua.“ a „Má dcera říká, že ho má ráda, protože zpívá tak dobře, a já ho mám rád proto, že ze sebe vždy vydává to nejlepší a pracuje tvrdě, což z něj dělá dobrý vzor pro mou dceru. Přišli jsme na tento koncert společně, a Junsu tak zlepšil náš vztah a zvýšil počet konverzací, co máme.“

0720_29

Kim Junsu bude dále pokračovat v Šanghaji (Čína) 28. července, a poté vystoupí v Soulu a v Busanu.

„Minulý rok jsem také své asijské turné započal v Bangkoku, a myslím, že jsem své dnešní vystoupení zakončil na maximum a se spoustou energie. Od diváků jsem dnes obdržel obrovské množství síly. Budu tvrdě pracovat, abych si udržel tuhle ‚neomezenou sílu‘, kterou jsem dnes dostal, i v jiných zemích, které navštívím.“

Zdroj: DBSKnights
CZ trans: @HirokoKawauchi

Advertisements