[Trans] 130731 Svetoznámy choreograf Jeri Slaughter sa rozbehol do Kórey len kvôli Kim Junsuovi!


JYJ Kim Junsu (XIA) je zaneprázdnený prípravami na nadchádzajúci koncert, kde má podporu choreografa Jeriho Slaughtera.

slider_d3120ff90e7ac8244ca71e5a349f7e5b

 

Kim Junsuove ´XIA 2ND ASIA TOUR CONCERT INCREDIBLE IN SEOUL´ koncerty sa uskutočnia 3. a 4. augusta v Samsung-dong Coex D Hall.

Zástupca Kim Junsuovej agentúry C-JeS Entertainment vyhlásil: „Najlepšia americká tanečná skupina priletela do Kórey kvôli nácviku na koncert a Kim Junsu sa pripravuje na vlastný all-live koncert s kapelou. Bude to neuveriteľné pódium s perfektnými vystúpeniami a úžasným speváckym talentom.“

Svetoznámy choreograf Jeri Slaughter povedal: „Odložil som v Amerike všetko bokom a okamžite pribehol, keď som začul o Kim Junsuovom koncerte. Je to extrémne talentovaný umelec a som šťastný, ak môžem iba stáť na rovnakom pódiu ako on. S najlepšou tanečnou skupinou v Amerike, ktorá pracovala s hviezdami ako Jennifer Lopez, Usher a Ciara, pripravíme čo najlepší koncert pre jeho fanúšikov v Soule a Busane.“

Jeri Slaughter je známy režisér, ktorý už spolupracoval s Whitney Houston, Mariah Carey a Christinou Aguilera, ako aj choreograf Jennifer Lopez, Rickyho Martina a Spice Girls.

Kim Junsu povedal: „Som šťastný, že môžem každý deň nacvičovať na koncert. Zdokonalili sme všetky naše prípravy a nemôžem sa dočkať, až budem stáť na pódiu.”  

C-JeS Entertainment dnes prostredníctvom JYJ Line účtu zverejnili tanečný nácvik Junsua s tímom Jeriho Slaughtera pre pieseň “Incredible“, ktorý ihneď ohromil všetkých fanúšikov. Pozrite si nižšie video tohto talentovaného umelca!

 

Zdroj: dongbangdata.net
Pro DBSK CZ přeložila: voldeminnie29

Advertisements