[NEWS] 130819 – Park Yoochun potvrdil novou hereckou roli


yoochun (1)

Park Yoochun z JYJ potvrdil 19. srpna svůj nový projekt s názvem “Sea Fog” (Mlha moře či Mořská mlha). I přes svoje velké herecké zkušenosti bude toto jeho první projekt “stříbrného plátna”.

Sea Fog je film, který produkuje Bong Jun Hoo (produkoval například také filmy: The Host, Memories of Murder nebo Snowpiercer) a režírovat jej bude Sim Sung Bo. Příběh je založen na skutečném příběhu Teachangho, korejské rybářské lodi, na které byli zavražděni ilegální emigranti, když se snažili dostat do Koreje. Mezi další hvězdy filmu patří Kim Yeon Suk, který byl již potvrzen.

Park Yoochun již dokázal, že je vynikajícím hercem v několika dramatech. Nyní podepsal smlouvu pro svůj první film. Také jeho fanouškové čekali dlouho na oznámení o novém projektu po předchozím dramatu Missing You, které skončilo před několika měsíci. To je pravděpodobně důvodem, proč Yoochun projekt potvrdil sám přes LINE účet JYJ se slovy:

“Děkuji vám… Vím, že jste na tohle čekali dlouho, omlouvám se, že vám dávám vědět tak dlouho. Hodně jsem o tom přemýšlel… No, dám do toho všechno a jsem si jistý, že to v mém životě bude úžasná zkušenost. Děkuji vám všem!! Způsob, jak vám můžu vaši lásku opětovat, je dát do toho všechno. Ještě jednou díky moc!”

Tato zpráva fanoušky nadchla ještě více. Nyní se těší na Yoochunův herecký výkon ve filmové roli Dongshika, muže, který je připraven bojovat za bezpečí ženy, kterou miluje.

Přeložila: @Naiseen
Zdroj: kavenyou.com

Advertisements