[Trans] 130827 – Kim Jaejoong získava cenu za Hallyu Drama Soundtrack


0690efd9d6c773d7280d435cfb3d5ea6

Spevák juhokórejskej skupiny JYJ Kim Jaejoong vyhráva cenu za Hallyu Drama Soundtrack na 8. ročníku “The Seoul Drama Awards“.

C-JeS Entertainment 27. augusta oznámili, že Kim Jaejoong získa HallyuDrama Soundtrack Award na “The Seoul Drama Awards“, ktoré sa budú konať 5. septembra v soulskom Haeoreum divadle. 

Kim Jaejoong bol chválený za jeho úlohu Kim Kyung Taka v minuloročnej MBC dráme “Dr. Jin“. Soundtrack, Living Like A Dream, sa stretol s explozívnou odozvou a vyšplhal sa na vrchol Melon OST rebríčkov. 

Jeden zo zástupcov poznamenal: „Kim Jaejoongov extraordinárny hlasový talent a schopnosť preniesť emócie pomohli vytvoriť hudbu, ktorá sa perfektne hodí pre “Dr. Jin“, a aj samotný Kim Jaejoong sa zúčastnil na tvorbe textu pre pieseň, vďaka čomu jeho hudobný talent a nadanie žiaria ešte jasnejšie. Jeho talent zohral obrovskú úlohu vo vyjadrení love story drámy na vyššej úrovni.“

Kim Jaejoong povedal: „Bol som schopný sa veľmi dobre vcítiť do postáv, pretože som sám jednu z nich hral a to mi uľahčilo vyjadrenie potrebných emócií obsiahnutých v slovách a v piesni. Rád by som úprimne poďakoval každému, kto si túto drámu a soundtrack obľúbil.“

Zdroj: dongbangdata.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29