[Trans] 130909 – Všetci traja speváci JYJ sa chopili herectva


jyj (1)

 

Aj keď nie všetci sa na to vrhli z rovnakej strany, traja členovia skupiny JYJ si urobili meno ako speváci, ako aj herci.

Kim Junsu, ktorý mal hlavnú úlohu v muzikáli “Mozart” a vystúpil ako Jun Hyung v “Tears of Heaven”, nedávno získal obdivuhodné hodnotenia za jeho stvárnenie Smrti v muzikáli “Elizabeth”, príbeh o živote cisárovnej Alžbety (Elizabeth) Rakúskej. Nielenže si zaslúžil dobré recenzie, ale aj za svoje posledné vystúpenie prijal od publika pôsobivé ´standing ovation´, ktoré trvalo takmer 30 minút.

„Publikum mi preukázalo tak veľa podpory a ja som za to veľmi vďačný,“ povedal Junsu, stále skromne o svojom vystúpení. „Budem naďalej tvrdo pracovať, aby som zo seba ukázal to najepšie.“

Kim Jaejoong sa objavil vo filmoch a drámach, ako aj prispieval na soundtrackoch drám. Nedávno vyhral na Seoul International Drama Awards s piesňou “Living Like A Dream”, ktorá bola súčasťou soundtracku k dráme “Dr. Jin”. Spevák, ktorý sa stal hercom, hral aj v drámach “Protect the Boss” a “Dr Jin”, ako aj vo filmoch “Heaven´s Postman” a “Jackal is Coming”.

Jaejoong vyhlásil: „S každou novou rolou sa myšlienka herectva stáva stále viac lákavejšia.“

A fanúšikovia vravia, že s každou novou úlohou sa zdokonaľujú aj jeho schopnosti.

V neposlednom rade tu je Park Yoochun, ktorý sa za pár rokov vypracoval z rookie na top herca. Debutoval v japonskej dráme nazvanej “Beautiful Love”, potom sa stal učencom v Joseon období v “Sungkyunkwan Scandal”. Účinkoval v dráme “Miss Ripley”, pre ktorú dokonca naspieval pieseň “The Empty Space For You”. Mal zábavnú rolu hrajúc princa cestujúceho v čase v “Rooftop Prince”, ako aj srdcervúcu úlohu detektíva, ktorý žiali za stratenou láskou v “I Miss You”. Čoskoro začne natáčať svoju prvú rolu na veľkom plátne ako člen posádky pašeráckej lodi v “Sea Fog”. Je prvým hercom, ktorý vyhral Baeksang Arts Award tri roky za sebou a stále je veľmi sebavedomý pri otázke výzoru.

„Môj cieľ je hrať prirodzene a aby som bol úprimný, vyzerám celkom dobre s makeupom,“ povedal. „Ale existuje veľa vecí, v ktorých mám nedostatky. Dúfam, že ako sa budem zdokonaľovať, prestanem sa starať o môj výzor a začnem iba hrať.“

Sústredenie sa na svoje jednotlivé spevácke a herecké kariéry znamená, že JYJ už nemajú toľko času, aby ho trávili spoločne ako kedysi, ale Kim Jaejoong je na Junsua a Yoochuna veľmi hrdý.

„Sú skutočnými profesionálmi v tom čo robia v rámci svojich sólo kariér,“ povedal. „Je to dobré, keď sa stretneme a spoločne sa smejeme. Junsu je roztomilý a Yoochun tiež a sú aj tak pekní. Niektorí ľudia strácajú svoju krásu, ako dospievajú, ale tí dvaja vyrástli naozaj dobre.“

To isté sa dá povedať aj o Jaejoongovi.

Zdroj: kdramastars.com
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

Advertisements