[Trans] 130926 JYJ Kim Junsu obsadený v novom muzikáli


Velikán K-popu, člen skupiny JYJ Kim Junsu, potvrdil svoju už štvrtú muzikálovú úlohu s premiérou v decembri.

slider_4ae24e63050c25b59c264b583b72a900

 

Kim Junsu bude mať hlavnú úlohu v nadchádzajúcom muzikáli December: A Never Ending Song (December: Večná pieseň), ktorého opony sa zdvihnú v Sejong Center for the Performing Arts v Soule od 8. do 29. decembra.

„Keďže za posledné tri roky získal obrovskú podporu s jeho muzikálovou prácou, Kim Junsu pozitívne zvážil toto dielo, v ktorom môže predviesť novú úroveň charakteru,“ vysvetlil vo štvrtok zástupca jeho agentúry C-JeS Entertainment.

Pokračoval, že dôvodom Kim Junsuovho rozhodnutia je spevákov záujem o originálny príbeh muzikálu, ktorý sa sústreďuje na hudbu a život Kim Kwang Seoka, kórejskú ikonu a ľudového speváka/skladateľa, ktorý umrel v roku 1996.

Presný program “December“ by mal byť zverejnený v októbri, keďže sa Kim Junsu momentálne pripravuje na svoju prvú austrálsku šou a koncertné turné v Japonsku budúci mesiac.

Kim Junsu je jeden z najobľúbenejších muzikálových hercov v Kórei, preukazujúc svoju silu v predaji lístkov vypredaním predošlých muzikálov Tears of HeavenMozart! a nedávnehoElisabeth, ktorý skončil svoje druhé predstavenie v Soule na začiatku tohto mesiaca.

ZDROJ: tenasia.com
Pro DBSK CZ přeložila: voldeminnie29

Advertisements