[News] 131015 – Kim Jaejoong vydal píseň “Sunny Day” ze svého prvního sólového alba


bugs391982

C-Jes Entertainment oficiálně oznámila: “Kim Jaejoongova píseň Sunny Day je před-vydaná skladba z jeho prvního sólového alba s názvem “WWW”. Dnes v poledne korejského času (v ranních hodinách v CZ) byla působivá balada plná jemného a vřelého hlasu Kima Jaejoonga a krásné harmonie s Lee SangGon z Noel najednou zveřejněna na několika hudebních stránkách včetně iTunes. Krátce po jejím vydání se dostala na první příčky “real time” hitparád (hitparády v reálném čase, okamžité hitparády) a stala se hlavním vyhledávaným tématem na Bugs, Cyworld, Olleh music a Mnet stránkách.

“Sunny Day” byla složena a napsána skladatelem Baek Muhyonem, který složil také “Love is Like a Snowflake” ze seriálu Nice Guy. Text vyjadřuje upřímnou touhu muže po jeho lásce. Lyrické piano v příjemném souznění s akustickou kytarou dodává melodii výjimečnou harmonii.

Balada sklidila explozivní ohlas. Stala se hlavním vyhledávaným heslem na několika hudebních serverech a informačních portálech jako Melon a Daum. Zařadila se stovkami komentářů mezi nejdiskutovanější v diskusních fórech.

Zástupci také sdělili: “Upoutávku na titulní skladbu alba zveřejníme 17. října na oficiální Facebookové stránce JYJ (www.facebook.com/CJESJYJ). Připravte se, že titulní píseň bude vyzařovat odlišné kouzlo než před-vydaný song.”

Kim Jaejoongovo první sólové album “WWW” vyjde 29. října a poté 2. – 3. listopadu začne Kim Jaejoong své turné k prvnímu albu v COEX Hall.

Píseň si můžete poslechnout a stáhnout na oficiálních stránkách:

1) MELON Koupit
2) SORIBADA (Stránka v Angličtině) Koupit <— Doporučeno pro mezinárodní fanoušky
3) MNET
4) Bugs Koupit
5) OllehMusic Koupit
6) Naver Music Koupit
7) iTUNES (Česká verze iTunes by měla být dostupná také) Koupit
Zdroj: Newsen via Nate
Eng Trans: Ruby of JYJ3
CZ Trans: Naiseen
Sdíleli: JYJ3