[News] 131029 Kim Jaejoong vydal nové sólové album a MV!


Po trýznivém čekání konečně vychází první sólové album Kima Jaejoonga (JYJ) a také videoklip k písni ‚Just Another Girl‘!

394159

Jaejoongovo první sólové album dostalo název ‚WWW: Who, When, Why‘ a duchem navazuje na jeho lednové mini-album ‚I‘. Jinak řečeno: je rockové. Ale i přesto na něm nalezneme rozmanité žánry; od post-grunge přes emocore, alternative rock, folk rock, taneční hudbu, pop-punk, až po britský pop a podobně.

Kim Jaejoong také ze 13 písní na svém albu napsal slova pro 10 z nich. Slova, ve kterých upřímně vyjádřil své emoce a svou filozofii lásky. Písně popisují jak veselé příběhy, tak pocity adresované lásce, která ho opustila.

Untitled 5

Jaejoong se podělil o své myšlenky: „Jak žijeme a dýcháme ve světě, kde láska má tucty či deseti tisíce zosobnění, zanechává ty nejohromnější vzpomínky v našich hodnotách a životě. Jsou to příběhy o nás, o té lásce, kterou jsme všichni alespoň jednou cítili a trápili se nad ní. Chtěl jsem zachovat každou fázi mé lásky, od A až po Z.“

Album na sebe strhlo velkou pozornost již dávno před vydáním, a to díky účasti mnoha slavných umělců, jako je například Takuro z japonské skupiny GLAY, Lee SanggonNoel, Yoon Do Hyun, Ha Dong Kyun či JunhyungB2ST.

Untitled 9

Hlavní píseň alba ‚Just Another Girl‘ je v post-grunge žánru, ale objevuje se v ní i popová melodie, která písni dodává na půvabu. Kim Jaejoong se v klipu proměnil v opravdového rockera a svými vokály nepřestává udivovat.

Jaejoong také 2. listopadu odstartuje v Koreji své asijské turné a dále bude pokračovat do Jokohamy v Japonsku. Nezapomněl ani na mezinárodní fanoušky a připravil si pro ně na 7.  listopad živý chat.

Album ‚WWW‘  již během pár hodin obsadilo první místa na mnoha hudebních žebříčcích včetně iTunes v 8 zemích, a i s videoklipem pro ‚Just Another Girl‘ je momentálně jedním z nejdiskutovanějších témat ve světě kpopu. Co na něj říkáte vy? 

Untitled 8

Čerpáno z: dongbangdata + jyj3 
@HirokoKawauchi