[News] 131104 – Herec Park Yoochun se vrací s dramatem “Three Days”


749610_107617_504

Společnost C-JeS Entertainment 4. listopadu oznámila: “Park Yoochun si zahraje Han Tae Kyunga, hlavní roli seriálu “Three Days” (pozn. red.: zatím pracovní název), který se začne vysílat příští rok v únoru. Producentem tohoto velmi podařeného dramatu je Shin Kyung Soo, který pracoval například na dramatu “Deep Rooted Tree” z roku 2011. Příběh napsala Kim Eun Hee, jejíž pero jsme mohli ochutnat například v dramatu “Sign” (2011) či “Ghost” (2012). Yoochun se pro drama rozhodl ihned po přečtení stručného obsahu bez jakéhokoliv váhání.”

Následně se také podělil o svůj dojem z dramatu: “Rozhodl jsem se v dramatu hrát hned po přečtení jeho shrnutí, ze kterého jsem cítil sílu propracovaného příběhu. Je to pouze nástin dramatu s jedinečným dějem a navíc se velmi těším na setkáním s tak nádherným produkčním týmem.”

Drama “Three Days” je příběh zobrazující napjatou situaci mezi prezidentem a jeho ochrankou, která vyšetřuje případ zmizení prezidenta, po zaslechnutí třech výstřelů během jeho návštěvy letního sídla, kde tráví dovolenou. Park Yoochun v tomto dramatu ukáže své mužné kouzlo v roli Han Tae Kyunga, člena elitní prezidentské stráže Úřadu bezpečnosti, kterému nikdy neujde ani hlásek.

Produkční společnost (Golden Thumb Pictures) oznámila: “Zpráva o návratu Park Yoochuna otřásla trhem v Japonsku a v Evropě. Mezinárodní kupci, kteří zprávu slyšeli, zaslali společnosti prosby již této v tak brzké době.”

Výjimečné herecké schopnosti a popularita Park Yoochuna byly uznány již v dramatech “Miss Ripley”, “Rooftop Prince”, “I Miss You” po jeho úspěšném debutu v seriálu “Sungkyunkwan Scandal” v roce 2010. Doslova jedním dechem získal ceny na koncích roku všech předních televizních stanic a také cenu Baeksang Arts.

Nejen že byl “Rooftop Prince” vysílán v Japonsku a “I Miss You” v Číně, jeho popularita je za hranicí chápání a v současné době na sebe poutá pozornost jako nejvlivnější Hallyu hvězdu mezi herci ve svých 20. letech.

OBS PLUS Lee Da Hye reporter daah@obs.co.kr
Zdroj: OBSNEWS & 6002sky
Foto: C-JeS Entertainment
Do angličtiny přeložila: Uttunfan
CZ Trans: @Naiseen

Advertisements