[News] 131123 – TVXQ ohlásili nové turné a pripísali si tak ďalší rekord


2cc08b2cc1eb6471a7a5d2c65fe4c21c

Lídri Hallyu, skupina TVXQ, lámu rekordy. Stali sa prvými nejaponskými umelcami, ktorí budú koncertovať v Tokyo Dome tri roky za sebou. 
TVXQ mali 23. novembra fanmeeting v Super Aréne v Saitame v Japonsku, kde členovia oznámili: „Počnúc aprílom budúceho roka začíname celonárodné japonské turné. Pre koncerty v Tokyo Dome sme sa rozhodli pre dátumy 20., 21. a 23. mája. Celkovo sa uskutoční 26 koncertov v 11 mestách naprieč celou krajinou.“ Hneď po zdieľaní týchto potešujúcich noviniek o ich úspechu sa fanúšikovia pripojili k oslave hlasným povzbudzovaním svojich obľúbených spevákov.

Po vyhlásení sa správy rýchlo rozniesli, objaviac sa aj na popredných japonských stránkach ako Oricon, Sankei Newspaper a Nikkan Sports. Informácie o detailoch turné vyvrcholili správou o ďalšom úspechu. TVXQ sa stanú prvými zahraničnými umelcami, ktorí uskutočnia sólo koncerty v legendárnom Tokyo Dome, ktorý pojme až 55 000 ľudí, a to tri roky po sebe.

TVXQ prilákali 36 000 fanúšikov na fanmeeting konaný 23. novembra a vystúpili s vianočnou piesňou “Very Merry Xmas“ z ich nového singlu, ktorý bude vydaný 27. novembra.

Zdroj: soompi.com
Pre DBSKCZ preložila: @voledminnie29