[Trans] 131222 Úspech Maxa Changmina na poli variety šou


Max Changmin predviedol prekvapujúce výsledky aj na poli variety. Jeho tvrdá práca bola odmenená výhrou.

591151c6c357cb7f7a28b0e45ec5be04

Na odovzdávaní cien KBS Entertainment Awards, ktoré sa konalo 21. decembra, vyhralTVXQ Max Changmin “The Best Entertainer“ ocenenie v kategórii “variety“.  Do oblasti variety sa nalodil po prvý raz tento rok a už dosiahol úspech a vyhral cenu.

Max Changmin vo variety bola pre obyčajné publikum neznáma vec. Hoci fanúšikovia, ktorí ho veľmi dobre poznajú, sú oboznámení s jeho nenúteným a rýchlym vtipom, vždy schopný zavtipkovať v pravý čas, široká verejnosť ho vidí ako tichého maknae skupiny, ktorý hovorí iba málo. A keďže to bude už 10 rokov od jeho debutu, rozhodol sa Max Changmin predviesť aj inú stránku, než tú ako spevák.

V talk show “Moonlight Prince“ si získal pozornosť svojimi odvážnymi slovami. Navzdory faktu, že to bol jeho prvý pokus vo variety, neočakávane nepreukázal  žiadne obmedzenia a dokonca bez zaváhania vypustil z úst veci vhodné iba pre osoby staršie ako 18 rokov. Odhalil svoju stránku, ktorá ostávala skrytá za oslnivým vzhľadom hviezdy. I keď bol spolumoderátorom s veľkými veteránmi vo variety, nepreukázal žiadnu zbabelosť a s celým srdcom splnil svoju úlohu.

Najmä v športovej variety “Cool Kiz“ tvrdá práca Maxa Changmina žiarila ešte viac. Dokonca aj uprostred preplneného rozvrhu, keď lietal tam a späť medzi Kóreou a Japonskom niekoľkokrát do týždňa, nezanedbával svoje tréningy, čím dojal divákov. Aj s približujúcim sa koncertom, kde mal vystupovať pred takmer 72 000 divákmi, pokračoval s badminton nácvikmi. Súdiac podľa tejto stránky Maxa Changmina je toto scéna, v ktorej môžeme vidieť, akú veľkú oddanosť má pre “Cool Kiz“.

Slzy, ktoré nepreukázal počas 10 rokov v zábavnom priemysle, odrazu vyšli na povrch počas“Cool Kiz“ a hoci bol zranený, naďalej potichu podporoval ostatných členov tímu. V situácii, kde je jeho variety účinkovanie úplne odlišné od top star statusu speváka, zaujal pozornosť mnohých ľudí  a svojou tvrdou prácou ich ešte viac dojal. A výsledok všetkej tej námahy bol uznaný získaním jeho ceny.

Medzičasom sa Max Changmin pripravuje na TVXQ SMTOWN WEEK koncert s témou “Time Slip“, ktorý sa uskutoční 26. – 27. decembra v Ilsan Kintex v Gyeonggi-do.

Zdroj: dbsknights.net
Pre DBSKCZ preložila: @voldeminnie29

 

Advertisements