[Trans] 140106 Jaejoong odpovídal na otázky fanoušků z KPOPPlanet!


Jak bude vypadat nové album JYJ? Čím se chtěl původně stát? S kým by rád spolupracoval? Odpovědi na tohle a mnohem více se můžete dozvědět ve článku!

tumblr_myz5ayH4CN1rl0jezo1_1280

 

Stránka KPOPPlanet nedávno pořádala speciální událost nazvanou „Ask Your Idol: Ask JAEJOONG“ ve které mezi otázkami od fanoušků s více než 10 srdíčky zvolili patnáct, které poté položili Jaejoongovi.

Jaejoong byl natolik laskavý, že si ve svém (kvůli nekonečnému koncertování!) zaneprázdněném rozvrhu udělal chvilku času k zodpovězení zvolených otázek pro KPOPPlanet.

Dokonce si našel čas i k přečtení ostatních otázek, které mu  z KPOPPlanet poslali! (Někdo z fanoušků si přál, aby mu poslali všechny ostatní nezvolené otázky a ukázali mu, jak moc ho fanoušci podporují.)

Tak, užijte si to!

Jaejoong26

 

Zeptej se svého idola: Zeptej se Jaejoonga

1. (KPOPPlanet, Korea): Tvé nedávné aktivity spojené se sólovým albem a turné byly opravdu ohromující! Existuje něco, o čem by ses s námi rád podělil co se týče tvého alba či turné?
Byl  jsem nervózní z uvedení nové hudby fanouškům, ustaraný, že se vůči ní mohou cítit nepříjemně a nesouhlasně. Nečekaně, hodně lidí miluje mou muziku, za což jsem jim velmi vděčný! Také to, že jsem skrze tohle album získal více mužských fanoušků byl skvělý pocit, haha! ^^

2. (Lydia, USA): Na fotkách pro tvé poslední album jsi měl na těle nakresleno mnoho tetování; skrýval se za nimi nějaký význam?
Pro své první sólové mini album I jsem vyjádřil rock pomocí doplňků, účesů… prostě ten základní styling, jaký může umělec udělat. Tentokrát jsem se pokusil o to, aby tetování neslo právě tu správnou zprávu mého alba, které má dynamický nádech.

3. (Hannah, Vietnam): Mezi všemi písněmi, které jsi sám složil, se kterou se váže ta nejšťastnější vzpomínka a se kterou naopak ta nejsmutnější?
„Paradise“ je píseň se zprávou co říká Budu tě milovat teď a navždy. „I Did“ je baladová verze „Get Out“. Příběh v této písni se jednoduše usadí v mé hlavě a mé srdce bolí pokaždé, co jí poslouchám.

4. (Rita, Rusko): Který hudební nástroj by mohl charakterizovat tvůj vnitřní svět?
Piano a kytara! Piano je pro mě vynikající pro vyjadřování emotivních a sentimentálních příběhů. Co se týče kytar, ty také velmi dobře odráží emoce.

5. (Ann, Spojené Království): Kdyby ti byla dána šance spolupracovat s mezinárodním umělcem, kdo by to byl a proč?
Wow, hrozne rád bych spolupracovat s L’Arc~en~Ciel a Maximilianem Heckerem!

6. (Elvira, Litva): Podle posledních tweetů se zdá, že Yoochun a Junsu zatím neměli možnost navštívit tvůj domov ^^. Plánuješ je někdy brzy pozvat? Pokud ano, mohl by jsi potom poslat nějaké společné bláznivé fotky?
Kvůli rozdílným aktivitám jsme se neviděli, takže spolu mluvíme skrze zprávy či hovory. Až budou mít čas, pozvu je k sobě nebo pozvu sebe k nim! Až se tak stane, určitě zveřejním fotky~~~ ^^

7. (Loresu, Španělsko): Proč má tvé album zlatou barvu? Je za tím nějaký skrytý význam, nebo je to čistě estetická záležitost?
Je to jednoduché, mám rád zlatou barvu! Je hezká! ^^

8. (Mei Xin, Singapur): Kdybys měl dceru, dovolil bys jí randit s Junsuem nebo Yoochunem a proč?
Hm… Rád bych tuhle otázku přeskočil, haha! Žádný komentář~!

9. (Ella, Texas) Vím, že jsi řekl, že je naplánované nové album JYJ v roce 2014, takže je tam i šance pro JYJ jako skupinu co se týče prozkoumání rocku nebo jiných žánrů kromě popové hudby?
Určitě to bude odlišné od všech ostatních sólových alb. Když vytváříme hudbu jako JYJ, vzniká větší synergie, protože hudbu vytváříme všichni tři společně. Raději se snažíme si mezi sebou udržet rovnováhu, než se cítit bezpečně, protože jsme tři. Takže když vystupujeme jako skupina, snažíme se nepředvádět se tak, jako když jsme sólo. Je to o tom udržet si krok s ostatními k neporušení rovnováhy.

10. (Fawzia, Saudská Arábie): Čteš si zprávy fanoušků na sociálních sítí jako třeba Twitter?
Samozřejmě že čtu! ^^ Snažím se je číst všechny, ale slova ze Saudské Arábie jsou celkem těžká ke čtení…haha

11. (Deedee, Indonésie) Mezi všemi těmi knihami, co jsi kdy přečetl, která je tvá nejvíce oblíbená? Proč? A jaký citát se ti z ní líbí nejvíce?
Čtu The Nighthly Book of Positive Quotations. Čtu si jí před spaním nebo kdykoliv, kdy mám čas. Citát, který se mi opravdu líbil, byl: ‚Ideál nikdy nepřijde. Dnešek je ideálem pro ty, kteří ho tím učiní.‘ ~~ ^^

12. (Emily, Polsko): Existují nějaké ženské umělkyně, které obdivuješ a rád by jsi s nimi spolupracoval?
Ženské umělkyně..? Rád bych něco vytvořil s Keshou!

13. (Kana, Rusko): Co děláš, když se cítíš špatně a smutně?
Řekl bych… že se to snažím přijmout!

14. (Mai, Thajsko): Můžeš nám prozradit tajemství každého člena JYJ?
No, tajemství mých členů udržím tajemstvím..! A co se mne týče, mé prokletí je, že se proti mě věci obrátí, pokud se o něco příliš snažím a byl excelentní v jedné věci.

15. (Sabrine, France): Chtěla jsem vědět, jestli to byl tvůj sen stát se zpěvákem? Protože pokud ano, jsi vzorný příklad.
Můj sen byl ve skutečnosti stát se majitelem supermarketu! ^^;;

16. (Micaela, Itálie): Jak si myslíš, že bude vypadat tvá příští práce? Jakým směrem se ubereš? Silnější rocková atmosféra? Směs ostatních žánrů? Nebo..?
V sóle bych chtěl pokračovat v rocku, ale nechci se omezovat jen jedním žánrem. Hádám, že budu pokračovat ve vytváření ‚mé‘ hudby. Hudby, která má mou barvu a vůni!

jaejoong78

 

Zdroj: kpopla.net 
CZ Trans: @HirokoKawauchi

Advertisements