[TRANS] 140401 U-Know Yunho a jeho fanúšikovia robia svet srdečnejším


1799105_485094154946152_1245632992_o

Fanúšikovia sú povzbudení úsmevom hviezdy a hviezda je povzbudená podporou fanúšikov. Sú nerozlučiteľní. Ako sa hovorí, ľudia, ktorí sa navzájom milujú, sa podobajú, tak aj dobrá hviezda má pozitívny vplyv na svojich fanúšikov. Minulý rok, 7. decembra, bol predstavený príbeh U-Know Yunha (TVXQ), ktorý navštívil Ghanu. Prilákal pozornosť stoviek fanúšikov dokonca predtým, než sa to vysielalo v televízii a ich záujem viedol k účasti na projekte.

Aká hviezda, taký fanclub

Na oslavu 26. decembra, dňa debutu U-Know Yunha, boli príspevky vo výške 28 000 000 KRW (približne 19 100 EUR) zvýšené vďaka jeho domácim a zahraničným fanclubom, vrátane DC Inside U-Know Yunho Gallery, ktorí darovali 12 260 000 KRW (približne 8 363 EUR), Yunho fans in Daum Telzone, OnlyOneUknow, JungYunho Fan Blog Ring One, Stand By U-know Japan, Stand By U-Know Taiwan, DongBangAeMi, Malaysia Lily Ryeong a Yoonho Is My Way Malaysia FC. Takisto 6. februára tohto roku, JungYunho Fan Blog Ring One darovali ďalších 7 000 000 KRW (približne 4 775 EUR) na oslavu U-Know Yunhových narodenín so slovami:„Bolo dojímavé vidieť Yunha zúčastňovať sa dobrovoľníctva na pomoc vykorisťovaným deťom v Ghane, v Afrike. Fanúšikov spája láska ukrytá hlboko v jeho srdci.“

3

Aký fanclub, taká hviezda

U-Know Yunho prijal možnosť stať sa čestným veľvyslancom KFHI (Korea Food for the Hungry International) a informovať verejnosť o chudobných a hladných deťoch, ktoré potrebujú pomoc. Tretieho marca 2014 sa U-Know Yunho objavil pred bleskami fotoaparátov na ceremónii s nemiznúcim úsmevom na tvári. Počas tejto udalosti povedal: „Viera v dosiahnutie nejakého sna je rovnako dôležitá ako jedlo a oblečenie. Chcel by som sa podeliť o lásku s deťmi v núdzi, ktoré trpia, a dať im nádej.“ V ten deň mu KFHI venovali pracovnú vizitku a U-Know Yunho sa veľmi potešil svojej prvej vizitke pod menom Chung Yunho.

1

Láska priniesla do Ghany ovocie

Medzitým sa začala konštrukcia Yunhovho vzdelávacieho centra (predbežný názov) v Bolgatanga, v severnej Ghane, ktorú U-Know Yunho navštívil. Pôvodný plán bol vybudovať školu, ale na žiadosť starostu mesta sa to zmenilo na stavbu viacúčelového vzdelávacieho centra, ktoré bude slúžiť väčšiemu množstvu detí. Po dokončení bude centrum použité ako mediálne stredisko, knižnica a podobne. Prinesie úžitok viac ako 1 200 deťom.

2

 

 

Zdroj: hungersaver.blog.me
Anglický překlad: HeeYun_hojub
Pro DBSK CZ přeložila: @voldeminnie29

 

Advertisements