[NEWS] 140623 2000 japonských fanúšikov navštívilo Kóreu, aby povzbudili Kim Jaejoonga


JJtriangleFM

Fanúšikovia z Japonska zamierili do Kórey za Kim Jaejoongom, ktorý momentálne hrá ako Young Dal v dráme Triangle.

C-JeS Entertainment odhalili:  „Len aby videli Kim Jaejoonga, prišlo 20. júna z Japonska do Kórey 2000 fanúšikov.“

Podľa agentúry, minulý víkend pricestovalo do Kórey 2000 japonských fanúšikov v 66 lietadlách. Po pristátí zamierili na filmovací pľac Triangle, aby sa zúčastnili otvoreného fanmeetingu.

Fanúšikovia darovali členom štábu večeru a na mieste blízko natáčania sa stretli s Kim Jaejoongom, ktorý im predstavil drámu a podelil sa s nimi o historky zo zákulisia.

Predstaviteľ agentúry povedal: „Je to prekvapujúci rekord, že prišlo 2000 fanúšikov z Japonska kvôli tejto jedinej udalosti. Odráža to ich záujem o drámu Triangle a Kim Jaejoongovu popularitu v Japonsku.“

68951002

Triangle bol predaný do Japonska, Číny, Thajska a ďalších krajín, a dosiahol zisk 7 miliónov dolárov (viac ako 5 miliónov eur) a OST naspievaný Kim Jaejoongom sa umiestnil na druhom mieste v japonskom iTunes OST rebríčku a celkovo na štvrtom mieste v Single Chart.

Japonskí fanúšikovia povedali: „Máme veľký záujem o Kim Jaejoongovu drámu Triangle. Počuli sme, že pôsobivo zahral dynamický charakter a prežíval rušné dni. Prišli dme do Kórey, aby sme ho povzbudili. Dúfame, že čoskoro jeho drámu uvidíme aj v Japonsku.“

 

 

ZDROJ: mwave.interest.me
Pro DBSK CZ přeložila: @voldeminnie29

Advertisements