[News] 140625 JYJ se v srpnu setkají se 40 tisíci fanoušky!


První koncert pro comeback skupiny JYJ byl potvrzen na 9. srpna!

slider_212e7522cc3e3bc766ef92048377794e

C-JeS Entertainment, agentura JYJ, 25. června prohlásila: „Comeback JYJ byl ohlášen na konec července, a poté se JYJ se 40 000 ze svých fanoušků setkají v Jamsil Olympic Stadium 9. srpna. Očekávání se ještě zvyšují díky tomu, že toto vystoupení se uskuteční po 4 letech od vystoupení v listopadu 2011, kdy se JYJ během dvou dnů setkali s více než 70 000 fanoušky.“

JYJ uprostřed června oznámili svůj návrat jako celek po třech letech, a okamžitě si tak získali pozornost svých fanoušků a přívrženců po celém světě.

Teaser pro jejich comeback, ‚The Return of the King‘, obsadil noviny i online stránky, a zároveň se stal nejvyhledávanějším pojmem na různých internetových portálech, čímž dokázal zájem veřejnosti o comeback JYJ.

Zástupce C-JeS Ent. řekl: „Po začátku s koncertem v Soulu v srpnu začnou JYJ asijské turné. Setkají se tak se zahraničními fanoušky, kteří na ně dlouho čekali. V druhé polovině tohoto roku tedy JYJ navštíví každý týden jiné město okolo celé Asie.

Druhé full album JYJ bude obsahovat písně složené korejskými i zahraničními skladateli, zatímco většina textů byla napsána přímo členy JYJ.

Členové JYJ prohlásili: „Jsme nadšení z možnosti setkat se s fanoušky po dlouhé době skrze nové album a koncert. Už jen pracovat společně na hudbě nám dělá radost. Chceme fanouškům vrátit naše díky představením dobrého alba a vystoupení.

ZDROJ: DBSKnights.net
CZ trans: @HirokoKawauchi

Advertisements