[NEWS] 140804 – JYJ dokončili 2014 JYJ Membership Week


topstarnews6

C-JeS Entertainment, agentura JYJ, prohlásila 4. Srpna: “Za posledním dnem akce 2014 JYJ Membership Week, která proběhla ve dnech 31. července – 3. srpna 2014 v COEX hale, se zavřela opona s úspěchem. Během tohoto týdne si 18 000 členů fanclubu z Koreje a dalších zemí vytvořilo krásné vzpomínky.”

Výstava zahrnovala také “JYJ club”, kde se hrál remix hitů JYJ a promítalo video z DJovské mixáže členů JYJ. Fanoušci si mohli dále prohlédnout místo, kde se natáčel klip k písni Back Seat nebo šatnu, kde bylo více než 600 kostýmů, které JYJ měli na sobě v předešlých koncertech a vystoupeních a další.

72518002

Fanoušci si mohli odpočinout v kavárně, která jim umožnila nahlédnout do JYJ magazínů při osvěžení zmrzlinou. “JYJ theatre” návštěvníkům ukázalo nejnovější aktivity, videa ze zákulisí a obchod s nálepkami, kde se fanoušci mohli vyfotit na nálepku s členy v pozadí.

Jeden z organizátorů prohlásil: “JYJ Membership week, který se koná každý rok jako komunikace JYJ s fanoušky, umožnil bližší setkání fanoušků tento rok a jejich spokojenost byla na vysoké úrovni. Již je to třetí ročník a my se budeme dále snažit přinést více příležitostí jak se s JYJ setkat.

Pro vybrané fanoušky se 2. a 3. srpna konaly speciální fanmeetingy. Během těchto dvou dnů se JYJ setkalo s 4000 fanoušky z Japonska a 6000 fanoušky z Jižní Koreje. Povídali si a hráli různé hry, při kterých spolu strávili krásné chvíle.

72518004

JYJ prohlásili: „Jsme rádi, že máme tuhle příležitost k vytvoření vzpomínek s fanoušky každý rok. Chtěli bychom v takovýchto akcích, kde trávíme čas s fanoušky, pokračovat i dál.“

Z Japonska na JYJ membership week letos dorazilo 4000 fanoušků. „Někteří tvrdí, že hallyu wave v Japonsku již pomalu utichá, ale fakt, že z Japonska dorazilo 4000 fanoušků, jen aby viděli JYJ, je zpráva, kterou určitě také vítá cestovní ruch. Faktem je, že JYJ během JYJ membership weeku ukázali svůj vliv na velké množství fanoušků, kteří za nimi přicestovali do Jižní Koreje.“ sdělil jeden z organizátorů.

Pro DBSKCZ přeložila: @Naiseen
Zdroj: mwave.interest.me

Advertisements