[NEWS] 140807 Ssul Jeon v diskusii o JYJ prirovnali SM k Lordovi Voldemortovi


BtpAAYkCEAApjsQ

V epizóde ´Ssul Jeon´ stanice JTBC vysielanej 7. augusta, sa diskutovalo o problémovom vzťahu JYJ SM Entertainment po ich odchode, pričom stále nemajú možnosť objaviť sa v mnohých hudobných programoch, variety show a iné.

Štáb variety show vyspovedal C-JeS Entertainment, ktorí odhalili: „Momentálne nemáme naplánované žiadne účinkovanie v popredných televíznych staniciach a budúcnosť je takisto nejasná.  Album sme vytvorili skôr aby bol vhodný pre koncerty než TV. Z času na čas sa stane, že zamestnanec, ktorý o ničom nevie, povie ´My nemáme žiaden problém. Môžete vystupovať v našej show,´ a zaradí ich do rozvrhu. Ale o niekoľko dní neskôr sa vráti a prehlási, ´Prepáčte, naozaj som to nevedel. Tlačia ma zhora.´“

Heo Ji Woong zažartoval: „V prípade JYJ je SM Entertainment Voldemort? Je to meno, ktoré nemôžeme vysloviť?“

Kim Gu Ra poukázal na to, že to bola pre stanice jednoznačná voľba, pretože zdravý rozum vraví, aby uprednostnili celú SM rodinu, zloženú z rôznych skupín ako EXOGirls´ Generation, než troch členov JYJ, ak by si museli zvoliť strany.

Následne sa Park Ji Yoon začudoval, ako je možné, že sa JYJ mohli objaviť v drámach. Kim Gu Ra vysvetlil, ako je drama priemysel väčší a rozšírenejší a Park Ji Yoon podotkol, že vzhľadom na obrovský fandom, ktorý JYJ majú po celom svete, by to pre drámy bolo výhodnejšie.

Heo Ji Woong dodal, že rozumie i SM strane, keďže je to pre nich momentálne skôr symbolický súboj. Povedal: „Ak nechajú tento problém (JYJ) pokračovať, môže sa stať, že sa to skončí ako nepodarený symbolický príklad. Ak sa niečo podobné stane v budúcnosti, môže to pre nich byť nevýhodou.“

10569008_569457416509825_6374076968541523426_n

Zdroj: allkpop.com
Pro DBSK CZ přeložila: @voldeminnie29

Advertisements