[NEWS] 150126 Park Yoochun si uchmatol 5 cien za úlohu v “Sea Fog”


15.The 6th KOFRA Film Awards

Yoochun (28) bol filmovými reportérmi zvolený za najlepšieho nováčika, čím získal už piatu ´Best Newcomer´ cenu na ceremóniách tohtoročnej filmovej sezóny.

Park Yoochuna zvolili ako ´Najlepšieho nováčika vo filme´ roku 2014 na 6. ročníku Kórejskej filmovej asociácie reportérov za jeho úlohu v minuloročnom filme Sea Fog.

Je to už jeho piata nováčikovská trofej v spojení s týmto filmom, nasledujúc výhry na 34th Korea Film Critics Association Awards, 51st Daejong Film Awards, 15th Busan Film Critics Association Awards a  35th Blue Dragon Awards.

Celkový počet cien, ktoré vďaka Sea Fog vyhral, sa vyšplhal na sedem, ak započítame aj ´Best New Artist´ na The 4th SCAF Beautiful Artist Awards, a cenu za ´Popular Star in Korean Movies´ v Starry Night oceneniach od Kórejskej filmovej asociácie hercov.

Park Yoochunova úloha Dongshika vo filme Sea Fog, ktorý bol vydaný ako súčasť skupiny ´Big 4´ letných filmových trhákov roku 2014, získal vysoké uznanie od publika aj kritikov.

Na čele s Bong Joon Hom, predstavil film bezchybný súbor nadaných hercov po boku Park Yoochuna, ako Kim Yoon Seok, Moon Sung Geun či Kim Sang Ho.

Park Yoochun bol chválený za jeho vystúpenie, napriek tlaku hlavnej úlohy vo veľmi očakávanom filme, kvôli jeho pozícii idola, z ktorého sa stal herec.

ZDROJ: dongbangdata.net
Pro DBSK CZ přeložila: @voldeminnie29