[NEWS] 150315 Junsu sľubuje darček pre fanúšikov


2015022510025556530

JYJ Kim Junsu (XIA) sľúbil odmenu svojim fanúšikom za objavenie sa v Music Bank a Music Core.

Kima Junsua (XIA) ste mohli vidieť ako jedného z top kandidátov na prvé miesto v nedávnych epizódach KBS Music Bank a MBC Music Core, napriek obmedzeniu účinkovania vo vysielaní, ktoré sa na neho vzťahuje.

Po vydaní jeho 3. štúdiového albumu FLOWER na začiatku tohto marca, Junsu – pod pseudonymom XIA – okamžite zahájil svoje ázijské turné, ktoré odštartovalo prvým vystúpením v Osake, Japonsku.

Napriek tomu, že sa neobjavuje v lokálnych ani káblových televíznych music shows, aby propagoval svoj album, ako je zvykom pre väčšinu umelcov, titulná pieseň Flower sa rýchlo prebojovala medzi prvé miesta rebríčkov, ako aj online music charts.

Počas Music Bank a Music Core sa Junsu ocitol proti ShinhwaMC Mongovi (v Music Core) v boji o prvé miesto. Obidva razy skončil na druhom mieste za Shinhwa, ktorí tento týždeň ovládli hudobné šou s hitom Sniper.

Na oslavu objavenia sa v týchto programoch, obdaruje Junsu fanúšikov špeciálnym video vystúpením z jeho posledného koncertu v Soule. Dňa 15. marec bola aktualizovaná oficiálna JYJ Facebook stránka s textom: „Tretí sólo album XIA Junsua! Prvý týždeň vydania! Ako poďakovanie za podporu fanúšikom, ktorí mu pomohli stať sa jedným z kandidátov na prvé miesto vo významných music charts, môžete budúci týždeň očakávať darček! Vystúpenie titulnej piesne zo soulského koncertu bude zverejnené na Youtube! Prosím, tešte sa na pozretie si jedného z najlepších vystúpení, FLOWER!“

Medzičasom Junsu nedávno oslávil White Day s fanúšikmi v Šanghaji na jeho ďalšej koncertnej zastávke.

ZDROJ: koreaboo.com
Pro DBSK CZ přeložila: @voldeminnie29

Advertisements