[News] 150326 Junsu se po 6 letech objeví v korejské TV show!


Členové skupiny JYJ to mají po odchodu z SM Entertainment těžké a to nejen kvůli problémům s vystupováním v televizních show. Nicméně se zdá, že se konečně začaly prolamovat ledy a opět je na televizních obrazovkách spatříme!

1281237 (1)

Agentura C-JeS Entertainment prohlásila: “Kim Junsu potvrdil svou účast v hudebním pořadu EBS Space Sympathy. Tato show je vysílána už více než 10 let a díky vystoupení na malém divadelním pódiu a interakci s diváky budeme schopni představit novou stránku Kima Junsua.“

Vzhledem k tomu, že Space Sympathy se bude konat v malém divadle, Kim Junsu momentálně připravuje vystoupení, ve kterém vynikne jeho hlas. Právě jeho hlas a vystupovaní jsou velmi oceňovány, takže je tato jeho speciální performance napjatě očekávána.

Kim Junsu v předstihu k vystoupení řekl: “Jsem velmi šťastný, že budu vystupovat v pořadu, ve kterém se objevilo tolik úžasných umělců, jako je napřiklad Shin Joon Hyun, Song Chang Shik nebo dokonce Jason Mraz. V mnoha rozhovorech jsem zmínil, že mým snem je uspořádat koncert v malém divadle, takže cítím, že se můj sen stal skutečností. Doufám, že s diváky zažiji mnoho skvělých okamžiků.“

cfvdcfgdcvb

Zástupce agentury dále pronesl: “To, že tam bude vystupovat globální umělec jako je Kim Junsu, je samo o sobě ohromná záležitost. Protože po vydání svých alb vystupoval jak v Koreji, tak v Asii, Evropě a dokonce Jižní Americe, momentálně řešíme, zda spustíme online streaming pro celosvětové fanoušky, kteří Kima Junsua milují.”

Kim Junsu 3. března vydal své třetí sólové album Flower, které obdrželo mnoho pozitivních reakcí. V současné době cestuje po Asii, aby potkal své fanoušky v Osace, Soulu, Šanghaji, Bangkoku a Tokiu.

Vystoupení Kima Junsua v EBS Space Symptahy bude odvysíláno přibližně v polovině dubna.

Zdroj: MWave 
CZ trans: @HirokoKawauchi

Advertisements