[News] 150331 Jaejoong dnes vstoupil do armády


Den, na který se nikdo z fanoušků rozhodně netěšil, je tady, a nejstarší člen skupiny JYJ odešel na necelé dva roky do armády.

11024204_10203911339605252_6149519707640650825_o

Jak už jsme dříve psali, Jaejoong se se svými fanoušky rozloučil během koncertů o víkendu, kde také slíbil nové album.

Včera ještě nezapomněl na svůj Twitter poslat fotky s kratšími vlasy a zprávou: “Zkracují se! Brzy se stanu holohlavým! Mnoho mých známých, kolektiv, herci, členové rodiny; Yoochunnie (Snaž se při natáčení ^^), Junsu (Snaž se na svém japonském koncertu ^^) mě přišli navštívit i přesto, že byli zaneprázdnění. A díky našim fanouškům jsem se hodně nasmál, hodně naplakal a strávil s nimi drahocenný čas. A půjdu (do armády)^^”

Untitled 1

Poslední dny před narukováním trávil se svou rodinou, a úplně poslední den byl až pozdě do noci se svými přáteli a také s Yoochunem. Junsu byl kvůli svým koncertům v Japonsku přítomen jen do neděle. Nicméně i tak si na Jaejoonga dnes při koncertě ve Fukuoce vzpomněl a požádal fanoušky, aby mu pořádně zatleskali.

Jaejoong si do povinné vojenské služby přál vstoupit tiše a bez přítomnosti médií, ale i přesto se před branami jeho výcvikového tábora sešlo na dvě stě fanoušků, aby se naposledy rozloučili.

Na internetu se později dokonce objevily fotky ze vstupního obřadu:

Untitled 5

Jaejoong nyní stráví 5 týdnů v tomto výcvikovém táboře, který se nachází přibližně 10 km od hranic se Severní Koreou. Kam se přesune poté, se teprve rozhodne.
Z armády se vrátí za 21 měsíců, přesněji by to mělo vycházet na 30. prosince 2016.

Advertisements