[News] 150417 Tohoshinki hvězdami třídílného dokumentu


TVXQ – velikáni Hallyu, kteří již brzy oslaví své 10. výročí od debutu v Japonsku – budou středem nového dokumentu natočeného k této příležitosti!

xcyxc

Japonská média prohlásila: „Nihon TV odvysílá detailní dokument k příležitosti 10. výročí Tohoshinki. Koncem tohoto měsíce se začnou vysílat krátké klipy a rozhovory. Koncem měsíce příštího budou odvysílány celé části.“

Přestože Tohoshinki v minulosti odhalili své interakce v zákulisí, svůj osobní život drželi v tajnosti a takto detailní dokument je velmi výjimečný. Bude vyprávět příběh o jejich nedávném 5-Dome turné a v rozhovoru se Tohoshinnki ohlédnou zpět na jejich 10letou japonskou kariérou a dobou, kdy se jen s obtížemi prodírali, protože neuměli mluvit japonsky. Jako vždy také vyjádří svou vděčnost fanouškům.

Jak již bylo zmíněno, Tohoshinki nedávno dokončili své druhé 5-Dome turné, které začalo 6. února v dómu ve Fukuoce a pokračovalo přes Tokio, Ósaku, Nagoju a Sapporo. Během posledního koncertu Yunho nedokázal zadržovat své slzy poté, co nepřímo zmínil své brzké narukování do armády, když řekl: „Kdysi jsem si slíbil, že budu plakat jen ve chvíli, kdy budu nejvíce šťastný. A díky vám všem jsem opravdu velmi šťastný. Dlouho jsem přemýšlel, kdy bude nejlepší tohle říct, ale… Pravdou je, že se teď chvíli nebudeme moci setkat na koncertě Tohoshinki. Chtěl bych vám moc poděkovat za to, že jste nás doteď podporovali.  Ale my se brzy vrátíme a opět se postavíme na toto pódium. Takže na nás ve zdraví počkejte! Až řeknu: “Jsem zpátky!” vy všichni odpovíte: “Vítej!” Určitě to prosím řekněte!”

Tento dokument tedy nejspíše bude jedna z posledních aktivit Tohoshinki předtím, než vstoupí do armády. Bude mít 3 díly, které budou vysílány 31. května, 28. června a 26. července.

Podívejte se níže na preview!

Zdroj: World Bigeast Cassiopeia
CZ trans: @HirokoKawauchi

Advertisements