[News] 150421 Scholar Who Walks the Night už má svoju konečnú zostavu!


Po dlhých diskusiách padlo konečné rozhodnutie pre nový historicko-fantazijný seriál.

e5ebf1375fe566c917d783c4b7136bc1

Nadchádzajúcu sériu stanice MBC, Scholar Who Walks the Night, obklopovala za posledný mesiac víchrica klebiet o obsadení, ale štyria hlavní herci sú konečne potvrdení. V historickej dráme si spoločne zahrajú Lee Joon Gi, Lee Yoo Bi, Kim So EunChangminTVXQ.

Pre rekapituláciu, najprv sa rozšírilo, že by úlohu hlavného upírskeho učenca mal hrať Kim Soo Hyun alebo Park Hae Jin, ale nakoniec túto rolu prijal Lee Joon Gi. Neskôr hlavnú ženskú úlohu ponúkli Han GrooJin Se Yeon, ale obe odmietli. Keď producenti minulý týždeň potvrdili obsadenie Kim So Eun, všetci predpokladali, že bude hlavnou ženskou postavou, dcérou potupeného šľachtica, ktorá sa prezlieka za muža, aby mohla pracovať v kníhkupectve. Ako sa ukázalo, domnienky boli nesprávne a túto úlohu si zahrá Lee Yoo Bi. Človeku sa z toho aj zamotá hlava.

Takže teraz, keď sú všetci oficiálne na palube, tu je súhrn hercov a ich rolí v seriáli: Lee Joon Gi ako záhadný upírsky učenec. Lee Yoo Bi (Pinocchio) vyhrala svoju prvú hlavnú úlohu ženy prezliekajúcej sa za muža, ktorej otec je falošne obvinený zo zrady. A Kim So Eun v úlohe šľachtičnej zasnúbenej s korunným princom, ktorého si zahrá Shim Changmin.

Navyše uvidíme aj Jang Hee Jin ako gisaeng. Pôvodne bola táto postava druhou hlavnou ženskou rolou vo webovom komikse, ktorý je predlohou celej série, ale teraz sa jedná skôr o vedľajšiu postavu.

Ako posledného, ale nie menej dôležitého, tu máme Lee Soo Hyuka hrajúceho zloducha, upíra žijúceho v paláci. To by mohla byť najviac sediaca rola z celého obsadenia, keďže už hral upíra vo “Vampire Idol”.

2b274bfb49b05fe4373c1d4709fb285d

Čo si myslíte o tomto konečnom rozdelení postáv? Chystáte sa drámu sledovať?

Zdroj: dramafever.com
Pro DBSK CZ přeložila: voldeminnie23 ♥

Advertisements