[NEWS] Changmin bude čoskoro nasledovať Yunha do armády


11709943_902147813190312_6690099649151893377_o

SM Entertainment potvrdili, že Changmin z TVXQ nastúpi do aktívnej služby ešte pred koncom tohto roka a prisľúbili tak návrat TVXQ dua po dvoch rokoch.

„Changmin nedávno zaslal žiadosť na policajný zbor a bol prijatý,“ odhalil predstaviteľ SM Entertainment 7. júla. „Changmin nastúpi do armády niekedy v priebehu tohto roka.“

Kým Yunho odchádza 21. júla a dočasne opustí fanúšikov s jeho web drámou I Order You ako svojou poslednou prácou, novinky o Changminovom odchode pravdepodobne prekvapili mnoho fanúšikov. Toto je Yunhov posledný rok, kedy môže narukovať, ale Changmin, ktorý sa narodil v 1988, má stále pred sebou 2 roky. Hoci sa vyskytli špekulácie, či Changmin rozbehne sólo aktivity, zdá sa, že dráma Scholar Who Walks the Night môže takisto byť jeho poslednou činnosťou pred odchodom do armády.

Mnohí predpokladajú, že sa Changmin zapísal k policajnému zboru, aby zmenšil časový rozdiel medzi jeho a Yunhovým odchodom a TVXQ sa tak mohli vrátiť ako tím čo najskôr. Ako niekto z vnútra povedal: „Zdá sa, že tiež vedia o synergickom efekte, ktorý majú, keď sú pokope.“ Dodal: „Vyzerá to, že sa môžeme tešiť na comeback TVXQ už po dvoch rokoch.“

Konkrétny dátum Changminovho odchodu ešte nie je známy, keďže len nedávno dostal list s prijatím. Avšak oznámenie o nástupe do armády, v ktorom ho oboznámia o odchode v rozpätí medzi troma týždňami až dvoma mesiacmi, je zasielané do tridsiatich dní.

Po výcviku, keďže zložil skúšky policajného zboru, sa očakáva, že bude slúžiť 21 mesiacov v oblasti prevencie kriminality, regulácie dopravy a potláčaní demonštrácií.

Zatiaľ však Changmin stále usilovne pracuje na natáčaní drámy Scholar Who Walks the Night, ktorá má premiéru už dnes večer.

Ako sa cítite ohľadom odchodu oboch členov TVXQ?

Zdroj: wearetvxq.com, 24-7kpop.com
Pro DBSK CZ přeložila: @voldeminnie29

Advertisements