[NEWS] Changmin nastúpil do armády!


changmin vacsie

Shim Changmin dnes nasledoval druhého člena TVXQ, Jung Yunha, a začal povinný vojenský výcvik.

Je to smutný deň pre Cassiopeiu a Bigeast z celého sveta, keďže druhá polovica ich milovaného dua, Changmin, dnes narukoval do armády. Jeho výcvik sa začne v tréningovom kempe Chungnam Nonsan, kde sa s ním prišla rozlúčiť rodina, priatelia, ale aj fanúšikovia.
SM Entertainment oznámilo Changminove želanie odísť v tichosti, bez špeciálneho eventu pre tlač alebo fanúšikov na mieste jeho odchodu.

12248248_811837555605142_4440420904124380796_o.jpg

V nedávnom interview pre magazín Grazia sa Changmin vyjadril: „Celé moje dvadsiate roky som strávil ako TVXQ. Ale teraz odkladám tento titul a musím ostať stáť iba s mojím menom. Realita ma zatiaľ ešte nezasiahla.“

Deň pred odchodom, 18. novembra, sa najedol so svojimi priateľmi, oholil si hlavu, ako je vyžadované a strávil poslednú noc s rodinou. Pre fanúšikov zverejnil video, kde prichádza o svoje vlasy vlastnou rukou a zanechal im správu: „Dávajte si na seba všetci pozor! Vrátim sa\^♡^/

Changmin si svoju povinnú vojenskú službu odslúži u vojenskej polície a predpokladaný návrat je stanovený na 18. augusta 2017.

Nanešťastie nejaký čas strávime bez TVXQ, ale už teraz sa môžeme tešiť na ich návrat a v ešte lepšej forme.

Pro DBSK CZ napsala: @voldeminnie29

Advertisements