NEWS [160613] Park Yoochun obvinený zo sexuálneho napadnutia


JTBC News priniesli správy, že Park Yoochuna zo skupiny JYJ obvinili zo sexuálneho napadnutia mladej ženy.

slider_30dd4304b3c517bd7d601d687fef1999

Park YoochunJYJ bol 10. júna obvinený zo sexuálneho útoku na 24-ročnú slečnu Leeovú, zamestnankyňu baru. Leeovej priateľ v ten deň osobne podal žalobu na políciu.

Slečna Leeová tvrdí, že Park Yoochun prišiel do baru v noci z 3. júna na 4. jún ako zákazník a sexuálne ju napadol na toaletách vo vnútri podniku. Ako dôkaz dodala polícii spodnú bielizeň a oblečenie, ktoré mala v ten deň na sebe.

Obaja sa vtedy stretli po prvý raz a poznali sa približne hodinu. Podaná sťažnosť opisuje, že Leeová vyjadrila svoju neochotu, ale napriek tomu bola sexuálne napadnutá. Obvinenie zo sexuálneho útoku bolo podané na políciu 10. júna, teda približne o týždeň neskôr, ako k údajnému incidentu došlo.

Polícia požiadala Národný forenzný inštitút, aby vykonal DNA analýzu oblečenia, ktoré Leeová priniesla ako dôkaz.

V miestnosti, v ktorej sa mal incident odohrať, neboli nainštalované žiadne bezpečnostné kamery. Polícia dokázala preskúmať len kamery z chodby a na nahrávkach nenašli nič podozrivé.

Polícia čoskoro predvolá Leeovú k výsluchu a následne aj Park Yoochuna k vypočúvaniu.

Agentúra Park Yoochuna, C-JeS Entertainment, tvrdí, že ženine obvinenia sú falošné.„Nebudeme ustupovať zlomyseľnému vydieraniu v snahe zruinovať celebritu. Park Yoochun dobrovoľne predstúpi pred políciu, aby sa vyšetrovaním odhalila pravda.“

Park Yoochun začal minulý rok v auguste svoju vojenskú službu a momentálne slúži ako verejný pracovník na okresnom úrade v Soule.

Zdroj: soompi.com
Pro DBSK CZ přeložila: voldeminnie29 ♥

Advertisements