[NEWS] 160622 Nové obvinenia proti Park Yoochunovi


Pribudli nové informácie v prípade obvinenia Park Yoochuna (JYJ) zo sexuálneho napadnutia.

36e55b87e01eb853a724db6ee290c654

V prípade Yoochunovho obvinenia zo sexuálneho obťažovania pribudli ďalšie tri ženy, ktoré tvrdia, že ich napadol rovnakým spôsobom. Zatiaľ čo prvá žena medzičasom stiahla obvinenie, polícia naďalej pokračuje vo vyšetrovaní všetkých štyroch prípadov a snaží sa odhaliť pravdu.

Prebehlo prvé vypočúvanie a ženy podali výpovede. Podľa médií, všetky štyri ženy vypovedali, že v čase sexuálneho útoku Park Yoochun držal kľučku toalety a nedovolil im odísť. Podľa ich slov, hoci pracujú v zábavnom podniku pre dospelých, aj ony majú určité hranice, a tak sa snažili zo všetkých síl brániť. Niektoré vypovedali, že ich Park Yoochun prinútil na kolená zatlačením na plecia.

Takisto bolo odhalené, že druhá žena, ktorá volala polícii ihneď po incidente, bola policajným dôstojníkom povzbudená podať sťažnosť, keďže si myslel, že existuje dôvod veriť tomu, že išlo o sexuálne napadnutie.

Park Yoochun zatiaľ podal sťažnosť za falošné obvinenie a vydieranie len proti prvej žene, ktorá od C-JeS vyžadovala vyrovnanie približne 764 000 eur ešte pred oznámením na polícii.

Sports World však 21. júna priniesol správy, že 12. júna 2014, kedy podľa tretej ženy prebehlo napadnutie, bol Yoochun v Číne a pripravoval sa na koncert z ázijského turné The Return of the King. Podľa rovnakého zdroja sa Yoochun podobne nachádzal na fanmeetingu v Číne vo februári 2015, teda v deň, ktorý štvrtá žena nahlásila ako deň napadnutia.   (podle nejnovějších zpráv však alibi prý časově neodpovídá)

C-JeS Entertainment poslali polícii nástup a odchod Yoochunovho letu kvôli alibi, ale zatiaľ agentúra nepotvrdila ani nepoprela tieto správy. Oficiálne stanovisko podajú až keď sa ukážu výsledky vyšetrovania.

Medzitým má polícia aj podozrenie, že by sa mohlo jednať o prácu gangov spojených so zábavnými zariadeniami pre dospelých, ktoré obviňujú známe celebrity kvôli peňažnému zisku. Vyšetrovanie však stále prebieha a môžeme iba čakať, či sa toto podozrenie potvrdí.

Zdroj: soompi.com, allkpop.com, jyj3.net
Pro DBSK CZ přeložila: voldeminnie29 ♥

Advertisements