[NEWS] 161027 Junsu čoskoro odíde do armády!


14715104_1083310445097652_1533161144241523188_o

Bolo potvrdené, že čoskoro nás opustí aj posledný člen JYJ. Nemusíme sa však nateraz strachovať, pretože kým Junsu odíde, stihne ešte niekoľko aktivít a taktiež sa medzitým vráti jeho kolega Jaejoong.

Dňa 27. októbra bolo oznámené, že Junsu urobil skúšky do špeciálnej podpornej jednotky a plánuje odísť na vojnu budúci rok. Konkurencia bola 1:5, keďže prijímali len 3 z 15 členov. Junsu bol jedným z troch, ktorí to zvládli, a výsledky oznámili prostredníctvom domovskej stránky organizácie.

Policajný reprezentant sa vyjadril: ,,Junsu sa dlhšie zaujímal o postupy pri nástupe do armády a boli mu ukázané odborné kroky, ktoré mu tiež pomohli k zvládnutiu tohto konkurzu. Pozrel sa na skúšku pre povinnú policajnú službu v Nambucheong, Gyeonggi-do v polke tohto mesiaca, potom podal žiadosť do špeciálnej podpornej jednotky a nakoniec to miesto dostal. Presný dátum jeho odchodu ešte nebol stanovený, ale je predvídaný niekedy na začiatku budúceho roka.“

C-JeS Entertainment v ten istý deň povedali: ,,Junsu dokončí svoj muzikál Death Notev januári a plánuje odísť v prvej polovici budúceho roka. Presný dátum nateraz nie je známy.“

Okrem muzikálu Junsua uvidíme aj na koncerte 2016 XIA Ballad&Musical Concert with Orchestra vol.5, ktorý sa bude konať tento december. Vstupenky na koncert boli vypredané za dve minúty, čím Junsu znovu raz ukázal svoju popularitu.

K šťastným fanúšikom, ktorí ho uvidia pred odchodom, síce všetci nepatríme, ale chýbať nám rozhodne bude všetkým!

 

Zdroj: allkpop.com, soompi.com
Pro DBSK CZ přeložila: @Jane

Advertisements